Stalinių kalendorių spausdinimas

Siūlome dviejų rūšių stalinių kalendorių spausdinimą:

Stalinis kalendorius “namelis” – pats paprasčiausias ir pigiausias stalinis  kalendorius, kuris gaminamas iš 275 gsm grafinio kartono Arctica. Galimi įvairūs kalendoriaus dydžiai, tačiau pats populiariausias – 21×10 cm kalendorius (A formos kalendorias vienos pusės dydis). Kalendoriai pateikiami išklotinėmis su dvipusia lipnia juosta ir įspaustomis lenkimo linijomis, išklotinės dydis 32×210 cm. Sulanksčius ir suklijavus gaminį, gaunamas pastatomas trikampis kalendorius.

Minimalus užsakomas kiekis – 5 vienetai. Kainos nuo 0,2 +PVM iki 1,6 €+PVM už vienetą.

Tokio tipo kalendoriaus maketo spaudai parengimas – 15 eurų+PVM

Stalinis kalendorius su vartomais lapeliais – populiariausias stalinio kalendoriaus variantas, su didesnėmis reklamos glaimybėmis. Reklama galima ne tik ant kalendoriaus pagrindo bet ir ant kiekvieno atverčiamo kalendoriaus lapelio. Kalendoriai gali būti įvairių  dydžių, tačiau patys populiariausia ir ekonomiškiausi yra su 14×14 cm, 21×10 cm arba 15×21 cm lapeliais. Lapelių skaičius gali būti įvairus, nuo 6 iki 14 lapelių, jie gali būti vienpusiai arba dvipusiai.

Kalendoriu kaina priklauso nuo pasirinkto dydžio, lapelių kiekio ir užsakomo tiražo. Kiekvienu atveju kainas skaičiuojame individualiai.

Kalendorių gamybos kainas sužinosite užpildę kontaktinę formą puslapio apačioje, atsiuntę užklausą el.paštu info@sirma.lt arba paskambinę telefonu 8 657 88980)