Ploteriavimas

Aukštos kokybės viniliniai lipdukai (lipni plėvelė) lauko reklamai ir patalpų arba automobilių dekoravimui

Gaminame įvairius vinilinius lipdukus dekoravimui ir reklamai. Šiuo metu siūlome 59 plėvelės spalvas – blizgias ir matines. Šios plėvelės pasižymi vidutine 3 metų tarnavimo trukme lauko sąlygomis. Panaudojimo galimybės yra labai plačios – lauko ir vidaus reklamai, apdailai, taip pat ir reklamai ant automobilio.

Šiuos lipdukus galima klijuoti ant bet kokio lygaus ir švaraus paviršiaus. Jais galėsite papuošti, veidrodžius, baldus, kompiuterius ar kitus daiktus. Taip pat gaminame kėbulo lipdukus automobiliams. Juos lengva užklijuoti, o nusibodus galima lengvai pašalinti, nepažeidžiant paviršiaus. Didelis spalvų, formų ir dydžių pasirinkimas.

Forminių lipdukų gamyba

Gaminame popierinius ir vinilinius (atsparius dregmei ir lauko sąlygoms) lipdukus apipjautus pagal formą. Lipdukas yra spausdinamas skaitmenine spauda ir vėliau išpjaunamas ploteriu pagal sukurtą pjovimo formą. Itin tikslus apipjovimas turintis tik iki 0,5mm paklaidą.

Reklama vitrinoms

Įvairių užrašų gamyba, išpjaustant žodžius ar ženklus iš lipnios plėvelės.

Informacinių ženklų gamyba

Įvairiais kiekiais gaminame informacinius ženklus – spausdiname ant lipdukų ir išpjaustome arba pjaustome iš spalvotų lipnių blizgių/matinių plėvelių. Gaminamų ženklų dydis – pagal Jūsų poreikius.

Didelis pasirinkimas – visi ženklai, kurių gali prireikti parduotuvėms, prekybos centrams, viešbučiams, stovėjimo aikštelėms, stovyklavietėms ir t.t.

Plėvelių katalogas

ORACAL641
  • Drop files here or