Etikečių spausdinimas, gamyba

Galime pagaminti įvairios paskirties etiketes jūsų produkcijai. Etiketės gali būti lipnios (lipdukai) arba popierinės, įvairių dydžių, spalvingumo ir formos. Visais atvejais etikečių gamybos kainą skaičiuojame individualiai pagal kliento pateiktus reikalavimus.

Lipnios etiketės spausdinamos ant įvairių rūšių lipdukų, dažniausiai tai yra popieriniai lipdukai, tačiau galime pasiūlyti ir PVC lipdukus atsparius vandeniui, arba laminuotus popierius lipdukus jei reikalinga apsauga nuo susibraižymo. Lipdukai gali būti kvadratinės formos arba su savita forma, tokiu atveju lipdukai papildomai yra ploteriuojami (išpjaustomi pagal formą) ir etiketės atiduodamos lapais. Stačiakampės etiketės gali būti supjaunamos iki galutinio formato, tokiu atveju jos bus pigesnės. Antra lipduko pusė gali būti raižyta (įpjauta) taip juos bus patogiau klijoti, kai lipdukai yra supjauti po 1 vnt. (Lipnios etiketės su pjovimo forma yra atiduodamos A3+ dydžio lapais)

Popierinės etiketės gali būti taip pat įvairių dydžių bei formų, dažniausiai su skylute pakabinimui (3-8 mm diametro). Pigiausios – stačiakampio formos etiketės, jos gali būti pagamintos itin greitai ir be didesnių pradinių investicijų. Nestandartinės formos etiketės gaminamos užsakant jai skirtą kirtimo formą, tai užtrunka ilgiau ir kainuoja brangiau, tačiau rezultatas gali būti daug patrauklesnis už standartines stačiakampio formos etiketes. Dažniausiai etiketes spausdiname ant 350 gsm kreidinio matinio popieriaus arba 275 gsm grafinio kartono “Arctica”, taip galime pasiūlyti daugybę dekoratyvinio popieriaus variantų, kurie suteiktų papildomo patrauklumo etiketėms. Dekoratyvinio popieriaus pavyzdžius galite pamatyti atvykę į mūsų ofisą Kaune.

Norėdami gauti kainos pasiūlymą etikečių gamybai prašome susisiekti elektroniniu paštu info@sirma.lt arba telefonu +370 657 88980.

 

Susisiekt galite ir užpildę formą žemiau:

  • Drop files here or
Price-tags